DMN-WESTINGHOUSE HP200 High Pressure Valve | 360° Video - Toztek Mühendislik Ltd.

İçeriğe git
ROTARY VALF VİDEOLARI
DMN-WESTINGHOUSE HP200 High Pressure Valve  | 360° video
DMN-WESTINGHOUSE HP yüksek basınçlı rotary valf, hava kaçağında çok önemli bir avantaja sahiptir: Gövde ve rotorun özel yapılandırması, ürünü yalnızca bozulmaya karşı korumaz, aynı zamanda herhangi bir eksenel hava sızıntısına izin vermez. Bunun anlamı, bu vananın diğer standart yüksek basınç vanalarına göre üçte bir oranında hava kaçağı azalması olduğu anlamına gelir.
Özel olarak tasarlanmış girişli DMN-WESTINGHOUSE HP rotary valfler, maksimum 3,5 bar g yüksek basınç altında granüler şekillendirilmiş ürünlerin dozajlama ve pnömatik taşınmasında uygulamalar için çok uygundur. Gövde, rotor ve contaların konfigürasyonu, içinden geçen ürünün bozulmasını en aza indirgemek ve özel olarak mümkün olan en iyi cep doldurma verimliliğini korumak için özel olarak geliştirilmiştir.
HP vanaları, aşınmaya karşı maksimum korumayı sağlamak için 316 paslanmaz çelik gövde ve alüminyum yan kapakları ile birlikte verilir. Standart tam uçlu disk rotoru 316 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve 12 sabit bıçağa sahiptir. Son teknoloji üretim tesisi sayesinde, yüksek hassasiyet ve dar rotor açıklıkları kolayca elde edilebilir. Yan kapaklar dıştan takmalı yataklara sahiptir, ömür boyu yağlanır ve mühürlenir. Salmastranın özel yapısı en düşük hava kaçağını garanti eder. Tüm modeller büyük havalandırma deliğinden optimum havalandırma sunar, bu nedenle havalandırılan ceplere maksimum ürün akışı sağlanır. DMN-WESTINGHOUSE SEW sürücülerine standart olarak uyar.
DMN-Westinghouse Rotary Valfler için TOZTEK Mühendislik ile bağlantıya geçiniz.
TOZTEK, DMN-Westinghouse Türkiye ve Ortadoğu Distribütörüdür.
© 2008-2022 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: 90 216 567 70 03
F: 90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön